Upravljanje šole

Šolo upravljata ravnatelj in Svet zavoda OŠ Tišina, ki ga predstavljajo :

• trije predstavniki ustanovitelja zavoda: Danijel Kolman, Dušan Novak in Franc Kovač;
  • pet predstavnikov zavoda: Antonija Roškar, Manuela Filipič, Liljana Raus, Marina Čerpnjak in Štefan Grah;
  • trije predstavniki staršev: Patricija Kosednar, Edita Hari Novak in Andreja Kovač.

Svet zavoda je bil na novo konstituiran dne, 28. 9. 2017, in deluje v zapisani sestavi. Predsednica sveta zavoda je Antonija Roškar, namestnik pa Dušan Novak.

ORGANI UPRAVLJANJA

Strokovni organi šole: učiteljski zbor, oddelčni učiteljski zbor in strokovni aktivi.
Upravna organa: svet zavoda in svet staršev.

SKUPNOST UČENCEV

Učenci se organizirajo v oddelčne skupnosti in izvolijo po dva predstavnika v skupnost učencev šole. Vodi jo Aleksandra Žnidarič v sodelovanju z drugimi strokovnimi delavci.

SVET STARŠEV

Svet staršev je posvetovalni organ ravnatelja in učiteljskega zbora. Sestavljajo ga predstavniki staršev, izvoljeni na oddelčnih roditeljskih sestankih.