V okviru mednarodnega projekta ILSP smo na Osnovni šoli Tišina v torek, 5. 10. 2021, in v sredo 6. 10. 2021, gostili 5 učiteljev iz Belgije. Učitelji so prisostvovali pouku, se sprehodili po šoli in njeni okolici in si ogledali tudi potek dela v Vrtcu Plavček pri OŠ Tišina. V sredo, 6. 10. 2021, so svoj obisk aktivno preživeli na delavnicah Podružnične šole Gederovci.

Učenke 8. razreda (Zoja Buzeti, Taja Kuhar, Zoja Vita Titan, Sara Kranjec in Neža Horváth) so bile odlične voditeljice gostom v angleškem jeziku, pripravile pa so tudi zelo zanimivo predstavitev.

Gostitelji smo se torej potrudili, da so se gostje pri nas odlično počutili, spoznali nekaj kotičkov pokrajine ob reki Muri in od nas odšli z nepozabnimi doživetji in spomini.

Projekt ILSPIntegrirano vodenje v šolski praksi smo zaključili z mednarodno konferenco v Cankarjevem domu Ljubljana, ki se je odvila od 7. 10. do 9. 10. 2021. Tišinski učitelji smo predstavili prispevek o delu z nadarjenimi učenci, ob prisotnosti učiteljev osnovnih šol iz Estonije, Češke, Italije, Belgije in Slovenije.

Tišina, 15. 10. 2021

Projektni tim OŠ Tišina