INTENZIVNE PEVSKE VAJAE NA POHORJU

V petek, 9. 3. 2018, smo se člani mladinskega pevskega zbora Mavrica odpravili na intenzivne vaje na Pohorje. Tam smo bili do nedelje. Naši spremljevalki sta bili učiteljici Zlatica Kavčič ter Antonija Roškar in seveda naša zborovodkinja Alenka Brulc – Šiplič.

Intenzivne vaje so hitro minile. Vsak dan smo pridno in redno vadili. Čeprav vsi radi pojemo, smo bili zelo veseli, ko je napočil čas odmora. Čas, ki nam je po odmoru še ostal, smo porabili za druženje. Najbolj smo pričakovali sobotni večer, ko devetošolci pripravijo krst za šestošolce, ki tako postanejo uradni člani pevskega zbora. Vsi smo se zabavali in kar je najpomembnejše, da smo se veliko naučili. Upam, da bomo na naslednjih nastopih in tekmovanjih to tudi dokazali.

Pia Kuhar